Kemal A.
Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine oğlumu buraya yazdırdım. Yaklaşık 8 aydır devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim çünkü hem dil eğitimi iyi hem de tam çocuklara göre bir yer.
Metin D.

12 yaşındaki oğlum Efe yaklaşık 2 yıldır devam ediyor. Kursa ilk başladığında İngilizce konuşma konusunda çok zayıftı ve okuldaki İngilizce dersinden den düşük notlar alıyordu. Şimdi hem daha iyi notlar alıyor hem de çok güzel konuşuyor.

Zeynep Ç.
İyi ki Dinamik Dil Merkezi'ni tercih etmişim. Öğretmenlerin çocuklarla çok ilgili olmaları ve dil eğitimine önem vermeleri bizi çok sevindirdi. İnşallah daha uzun yıllar kızımı göndermeye devam ederim.
Pelin D.

Sizlerle YDS Sınavına hazırlanmak çok kolay oldu. Özellikle ÖN Hazırlık programı çok faydalı geçti. Güler yüzünüz ve desteğiniz için çooook teşekkürler.

Atakan Ş.

YDS kursu ararken tesadüfen buldum Dinamik Yabancı Dil Merkezi'ni. Aynı zamanda Modadil Akademisi'nin Eryaman Şubesi. Cahit Hocam sayesinde istediğim YDS puanını aldım. Bir sonraki hedefim aynı yerden IELTS sınavına hazırlanmak.

Fatih G.

Kızlarım Dinamik Yabancı Dil Merkezi'nin samimi ortamında hem çok hızlı bir şekilde İngilizce öğrendiler hem de çok eğlendiler. Tüm Dinamik çalışanlarına teşekkürler.