Aşağıda yabancı dil öğrenimi ve kursumuzla ilgili sıkça sorulan sorular bulunmakta. Cevabını merak ettiğiniz sorunun üstüne tıklayınız.

Dil merkezimizde ilkokul 2.sınıftan itibaren yabancı dil eğitimi verilmekte ve her düzeyde programlarımız bulunmaktadır.

Hayır. Okuma yazma bilmesi gerekmez çünkü küçük yaş gruplarında dersler görsel ve işitsel metotlarla işlenmektedir.

Mevcut dil düzeyiniz ve hedeflediğiniz programa bağlı. Çocuklar için daha uzun süreye ihtiyaç duyulmakta ama yetişkinlerde kısa ve uzun dönem hedefleri göz önünde bulundurularak planlama yapılır. Amaç akademik programlar olan YDS, YÖKDİL, YKS-DİL, TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hazırlanmak ise direk sınava hazırlık eğitimi verilir.

Yaklaşık 500 m2 alan üzerinde yer alan kursumuzda çocuk ve yetişkin kursiyerler birbirinden ayrı bölmelerden oluşan, ayrı WC ve dinlenme alanları olan bağımsız iki bölümde eğitim görürler. 

Dynamic English 2016 yılında Eryaman'da kuruldu ve Eryaman dışında şubemiz bulunmamaktır. Eryaman ve çevresinde en çok tavsiye edilen bir kurs olmasına rağmen kaliteden ödün vermemek için başka lokasyonlarda şube açılmaması kararlaştırılmıştır.

Dynamic English 2016 yılında Kurucu Müdürümüz Cahit Uluğ tarafından kuruldu ve 2019 yılında Modadil Akademisi programlarını da bünyesine alarak daha geniş kitlelere yabancı dil eğitimi vermeye başlamıştır.

Dynamic English ağırlıklı olarak kids & teens programları ile Genel İngilizce derslerini sunmaktadır. Modadil Akademisi programları da sınavlara yöneliktir.